Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 6-700 lei ...Bucuresti si imprejurimi...cu piese de acasa scade pe la 450 lei
    Astazi am comandat piesele..218 lei - piese Dacia si ulei elf SXR 5w40. Aceleasi piese de schimb la service erau in jur de 500 lei.
    Logan 0.9 TCe 2018

    Comment


    • Buna seara...stie cineva cum se deschide usa rezervor logan 2 facelift..am observat ca nu mai are acea fanta unde bagi degetul.multumesc

      Comment


      • incearca sa apesi pe capac

        Comment


        • Nu are un buton la interior undeva intre prag si scaunul șoferului? As aveau cele de Anglia cu volan pe dreapta

          Comment


          • Salut, ce norma de poluare are loganul din 2019 euro 6? Mai exact euro 6 si mai cat? Stie cineva?

            Comment


            • Euro 6d parca diesel, benzina cred ca 6c.

              Comment


              • In prezent Logan (indiferent de combustibil) are norma de poluare Euro 6c.
                De la 1 septembrie - Euro 6d-temp.

                Comment


                • Salut prieteni! Am o întrebare! Logan 2 (2016) - la ce înălțime ajunge cu barele de sprijin a unui portbagaj? ( portbagajul cc. 350-400 litri, unul normal, probabil înălțimea lui va fi 35-40 cm) deci, în total cu portbagaj cu tot depășește 2,1 m?

                  Comment


                  • L52-ul are cât se vede în poze, +12cm barele + portbagajul =
                    Attached Files
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • Intrebare pt. cei cu TMPS direct, a schimbat cineva senzorii de presiune anvelope pana acum, pe motiv de baterie ? Eram curios cat rezista.
                      Si alta intrebare, pt. cei cu 0,9 TCE euro6 si S&S, a schimbat cineva bateria masinii pana acum?

                      Comment


                      • Originally posted by liviunvl View Post
                        Intrebare pt. cei cu TMPS direct, a schimbat cineva senzorii de presiune anvelope pana acum, pe motiv de baterie ? Eram curios cat rezista.
                        La mine vad ca nu sunt inca probleme. Al patrulea an.

                        Comment


                        • Multumesc pt. raspuns. Eu am trei ani si jumatate.

                          Comment


                          • Nici eu nu am schimbat senzori si am masinat de 4 ani si 5 luni
                            Anvelope iarna ieftine.

                            Comment


                            • Baterie originala,masina are 3 ani,încă își face datoria cu brio.

                              Comment


                              • Eu am bateria de fabrica ,de pe masina de 5 ani si aproape 70000 km, si încarcă fără probleme

                                peste 5 zile imi expira garanția de 5 ani, si ma gândeam sa ma duc in reprezentanta sa o verific inainte sa expire
                                vroiam sa intreb la ce sa ii zic mecanicului sa fie atent, sa verifice, sa nu fie vreo componentă care sta sa cedeze si sa pice dupa expirare

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google