Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pagina novline romania am observat ca a disparut de ceva vreme, un coleg spunea ca se muta din Cluj in Bucuresti, dar pe drum se pare ca s-au desfiintat [emoji16]

    Trimis de pe al meu SM-G960F folosind Tapatalk

    Comment


    • Poate au trecut pe la Mioveni in drum spre Bucuresti si i-a tras pe dreapta acolo

      Comment


      • Deci carenaje spate? Gata cine a apucat bravo lui. Restul...

        Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk

        Comment


        • Ma gandeam sa dau cu un spray teflonat (nu mai retin bine, terosol, nu stiu exact denumirea) si rezolv fara carenaje.
          Ar fi ok?

          Comment


          • Eu am dat cu un spray antifon (ceva si cu bitum) in 3 straturi si a iesit super ok..

            Comment


            • Poti pune denumirea te rog? Are efect asupra antifonarii la roti, cand sare cate o piatra? Inteleg ca isi face treaba pentru protectia zonei de acolo... Mersi!

              Comment


              • Originally posted by vali2008 View Post
                Eu am dat cu un spray antifon (ceva si cu bitum) in 3 straturi si a iesit super ok..
                Poti sa pui ceva poze?

                Comment


                • Eu vreau sa folosesc astea ( 2 din fiecare ) in acest weekend, le am de un an si vreau sa scap de ele din casa, acum sa am si chef de munca [emoji39].20180907_110302.jpeg

                  Trimis de pe al meu SM-G960F folosind Tapatalk

                  Comment


                  • Salutare tuturor,
                    Detin 1 logan 1.5 75 cai SL prestige Plus. an 2018 luna martie

                    Am inteles ca detin functia HIll Asistant, Cum pot sa o activez?
                    Si sa vad temperatura la AntiGel?

                    Locuiesc in Timisoara.

                    Comment


                    • Mihai Dl_dr25, nu răspunzi la SMS (wazzup), eu îți scriu atât de des....

                      Originally posted by manolescu5 View Post
                      Salutare tuturor,
                      Detin 1 logan 1.5 75 cai SL prestige Plus. an 2018 luna martie

                      Am inteles ca detin functia HIll Asistant, Cum pot sa o activez?
                      Si sa vad temperatura la AntiGel?

                      Locuiesc in Timisoara.
                      Ai deja activată această funcție.

                      Trebuie doar să faci proba la deal sau în pantă unde...
                      - te oprești preț de câteva secunde
                      - ții viteza întâi alte câteva secunde
                      - apoi iei piciorul de pe frână

                      Vei constata că mașina va sta pe loc cam 2-3 secunde, timp în care ai timp să pleci de pe loc înainte fără să dai cu spatele ori să mergi la vale împotriva voinței tale.
                      Last edited by Catalin S.; 7 September 2018, 11:10. Reason: Automerged Doublepost
                      http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                      Comment


                      • Salutare! As vrea sa imi spuneti daca se pot gasi "suporti" pentru prinderea presurilor in mocheta masinii, exact cum se prinde la sofer, ma termina plimbarea lor prin masina, cel putin cele pentru pasagerii din spate este imposibil sa nu le gasesc sub scaune si ei calcand pe mocheta. Mai bine as prinde aceleasi sisteme in mocheta si pentru celelalte trei presuri.
                        Multumesc!

                        Comment


                        • Poti lipi banda velcro (arici) pe spatele covoraselor de cauciuc.

                          Comment


                          • O sa se scamoseze mocheta, nu prea este de calitate.


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • Exista banda anti-aderenta ce o puteti prinde de captuseala (cu capsator) si astfel covorasele nu vor mai aluneca pe mocheta.
                              I have no special talent. I am only passionately curious.

                              Comment



                              • Un pret bun pt cine intereseaza.

                                Trimis de pe al meu SM-G960F folosind Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google