Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ....din tabel vad ca 1,4 din 2008 era mai zgomotos ca 1,0 din 2018, iar in ceea ce priveste comparatia cu alte marci, la aceeasi motorizare, Loganul nu sta asa rau cum am vrea noi sa credem.

    Comment


    • RON 24.60 35%OFF | soft Car Fender Flare Extension Wheel Eyebrow Protector Lip Wheel-arch Trim Wheel Eyebrow Arch Decorative Strip Car Tires https://s.click.aliexpress.com/e/4M8ApM8

      Asta îmi pare interesant ,transformi loganul în steapway
      Oare ce lungime are muchia aripii în jurul roții , dintr un capăt în altul ?
      acolo scrie ca trimite în banii aceia 2 benzi de cate 150 cm fiecare, în lungime


      RON 67.54 22%OFF | 2pcs 1.5 m Universal Rubber Car Wheel Arch Protection Moldings Anti-collision Mudguard Car Wheel Protection Wheel Sticker https://s.click.aliexpress.com/e/wYqTQwM
      Last edited by panselin4; 31 March 2019, 18:58.

      Comment


      • si nu ramane acolo apa cu sare ca sa rugineasca frumos?

        Comment


        • Asta nu stiu exact, dar nu ar trebui, daca se spală masina suficient de des

          Comment


          • Am montat folie pe geamurile mașinii, în primul rând pt protectia la uv
            si am montat chedere suplimentare pe portiete
            You do not have permission to view this gallery.
            This gallery has 4 photos.

            Comment


            • Cand au montat băieții folia pe geamuri, au dat fetele de usa jos , asa ca am montat pe ele burete auto adeziv insonorizant, special pt asa ceva
              cu acest burete pe usi si cu chederele suplimentare, nu mai aud nimic de afara, zici ca este alta masina, efectul este incredibil
              era fain daca aveam un aparat de măsurat decibelii
              You do not have permission to view this gallery.
              This gallery has 4 photos.

              Comment


              • Sincer arata urat acel cheder încă sunt sigur ca efectul e ok.

                Comment


                • Nu imi pare deloc ca arata urat, si multe masini au chedere în zona aceea pe portiere, inclusiv noul duster, care este mai bine insonorizat si datorita acestui lucru
                  mie chiar imi pare ca arata mai bine

                  oricum acel cheder este vizibil doar când deschid portiera, iar eficienta este garantată

                  Comment


                  • Originally posted by panselin4 View Post
                    era fain daca aveam un aparat de măsurat decibelii
                    Poti instala usor pe mobil o aplicatie, de ex. Sonometru (sonometer). Eu pe asta o am.

                    Si o intrebare, cum sta chederul pe tabla , cu adeziv ? Sau, cat va sta ?
                    Adevarat, si alte masini au, dar de obicei au niste agatatori cu sistemul perche in usa .

                    ​​

                    Comment


                    • La unele masini vine din fabrica, la noi trebuie improvizat, efectul este similar, asta este important
                      chederul este profil d, auto adeziv
                      am chederele de la usile spate, cele de pe masina nu de pe portiere, din ultima poza, de 2 ani si stau foarte ok acolo, au trecut cu brio si ierni si veri fără probleme
                      pe portiere a trebuit să fie mai înaltă garnitura,ca sa etanseze bine ,asa ca initial am montat o garnitură specială de etansare, peste care am lipit chederul negru

                      Comment


                      • Peste aceasta vine chederul negru profil D
                        You do not have permission to view this gallery.
                        This gallery has 1 photos.

                        Comment


                        • Orice masina cu geamuri negre arata naspa. Rau de tot. Mafiozo-style. Pompe funebre - style. Pur si simplu trezeste neincredere, lipsa de transparenta, suspiciune. Imi pare rau, arata oribil.

                          Comment


                          • Ptr ca arata rau nu mi-am pus cea mai pytin transparenta folie. Acum îmi pare rău. Confortul e mai important.

                            Comment


                            • Folia de pe spate nu este aceea cu transparenta minima, este medie, pare mai închisă în poza decât este în realitate
                              fiecare isi poate pune ce folie vrea în spate, este legal, dar nici eu nu am vrut folia cea mai inchisa

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google