Easy-R a.k.a. JS3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In Py Clip Elm 327 vede calculatorul abs, eu am șters niște erori acolo. Screenshot_2020-07-11-15-00-46-155_org.pyrenteam.logansandero2.jpg

    Comment


    • Mulțumesc mult

      Comment


      • Poate asta cauti

        Comment


        • Nu e pusa poza(invalid File Specified) , mai atașează o data te rog.
          Se aeriseste modulul abs dintr-un soft, dacă s-a lucrat prin zona și s-a schimbat lichidul de frana.

          Ma refer la aerisirea grupului hidraulic - deschiderea pe rand a supapelor din modulul Abs
          Last edited by pistritu; 11 July 2020, 16:39.

          Comment


          • Mai atașez odata IMG_20200711_161725.jpg

            Comment


            • Acestea le caut. Mulțumesc mult. În ce meniu le găsesc în pyclip?

              Comment


              • Originally posted by georgstelsib View Post

                Da, de acolo l-am cumparat si eu . Am scris si un mic comentariu de incurajare.

                Ar mai fi ceva , dar mai scump . Are verde ( vezi in prezentare poza de jos in ELM 327 Identifier) pe toate protocoalele si viteza mai mare de comunicare


                https://techstar.ro/5010-interfata-d...ws-cu-led.html

                Această interfață Elm nu este potrivită.Cipul este manipulat astfel încât ELM327 Identifier să prezinte rezultate foarte bune.

                Comment


                • Mulțumesc eastcowboy. Baza de date pentru ecutweaker o puteți uploada pe un link?

                  Comment


                  • pistritu La choose ecu alegi abs ,apoi alegi extended comand set și ajungi la purjare,dar cred că cel mai bine îți poate spune eastcowboy ce ai de făcut el fiind autorul acestui program

                    Comment


                    • Bine. Mulțumesc mult.

                      Comment


                      • Originally posted by eastcowboy View Post


                        Această interfață Elm nu este potrivită.Cipul este manipulat astfel încât ELM327 Identifier să prezinte rezultate foarte bune.
                        Bravos natiune...chineza. Mutumiri pentru atentionare , altfel ne mai "frigeam" cativa.

                        Comment


                        • Ala albastru bt de la eMAG îl iau

                          Comment


                          • Sugestie : dupa ce-l primesti desfa-l (nu este lipit) cu grija si cu o lupa vezi daca intr-adevar este pic 18f25...

                            Comment


                            • Ok, și nu pierd garanția la el?

                              Comment


                              • Nu , fiindca asa este , demontabil . Poti avertiza vanzatorul (parca GADGE4ALL) ca-l returnezi daca nu este cu pic-ul promis . Eu asa am procedat.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google