Logan Cu Motor 1.0 Sce Pareri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Recomandări pentru bujii 1.0 sce?

    Comment


    • Iridium, da scanteie puternica
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • Cred ca au din fabrica bujii pe iridium ca la 0,9 TCe.

        Comment


        • Am primit azi raspunsul de la VC.

          "Buna ziua,


          In primul rand dorim sa va transmitem intreaga noastra apreciere pentru faptul ca sunteti clientul nostru si va multumim ca ne-ati adus la cunostinta acele aspecte care v-au nemultumit, ajutand-ne astfel sa imbunatatim calitatea produselor si serviciilor noastre.

          Va asiguram ca situatia descrisa de dumneavoastra a fost analizata cu toata atentia cuvenită si in acest sens, suntem in masura sa va comunicam urmatoarele:

          In urma constatarii efectuate in unitatea service SERVICE AUTOMOBILE SA, au fost transmise informatiile necesare catre Departamentul Tehnic Dacia.

          Avand in vedere informatiile trimise prin fisa incident client, va informam ca aspectul prezentat este un zgomot tehnologic specific in functionare, care nu produce alte incidente, nu influenteaza fiabilitatea , performantele vehiculului si nici nu prezinta riscuri in exploatare.

          Mentionam faptul ca acest vehicul va fi pastrat sub observatie si se va face o noua analiza, la urmatoarea revizie.


          Stimate domnule xxxxxx, ramanem in continuare la dispozitia dumneavoastra si va asiguram de intreaga noastra consideratie.


          Cu deosebita stima,
          Analist Servicii Client ,
          Iordan Andrei Cosmin"

          dupa cum se vede nu conteaza ca huruie.... e normal.... Oare de ce nu a fost asa si la inceput????????

          ANPC next....

          „Opiniile sunt libere, dar nu și obligatorii.”

          Comment


          • Poate la început a fost anormal...
            Frate, cat ai garanție, dă-i bice sa ii sară fulgii!
            Crapă ceva suni după platforma . Și atunci ai toate motivele sa ii faci cu ou și oțet .

            Comment


            • Salut prieteni . As vrea sa va mărturisesc si eu câte ceva despre Loganul meu 1,0 sce ; la 15 mii km mi-au picat bujiile, chema platforma Dacia asistenta. Etc , apoi am fost sa mi schimbe buretele de la șezut scaun șofer - ma jena maxim , nici așa nu s a rezolvat pb ( nu era mai simplu sa se schimbe scaunul ! ) mi au promis ca schimba apoi cadrul - țigănie , dupa fazele asta martor motor portocaliu in Bord - catalizatorul

              Comment


              • PS : sa nu uit de punctele de rugina , între Cheder portbagaj si luneta ;

                Comment


                • Eu ma gândesc sa o mărit si sa dau avans pt alta si sau buy-back ...

                  Comment


                  • La buy-back m-am gândit și eu, dar, oare o iau înapoi știind că sunt vai de mama lor???

                    „Opiniile sunt libere, dar nu și obligatorii.”

                    Comment


                    • kypry CostiC Ce intentionati sa cumparati? Concret!

                      Comment


                      • As incerca varianta diesel. Pare mai fiabilă

                        „Opiniile sunt libere, dar nu și obligatorii.”

                        Comment


                        • As incerca varianta diesel. Pare mai fiabilă
                          CEEE ?Dupa atatea probleme cu ei , mai cochetezi cu ideea sa-ti cumperi Dacia ????!!!! Ai pus in semnatura : ''GANDESTE inainte sa-ti cumperi Dacia'' !!
                          Sa inteleg ca te-ai gandit sau ...Ce te face sa crezi ca urmatoarea alegere ''pare mai fiabila'' ?

                          Comment


                          • Pai și ce ai rezolvat? Sari din lac, in puț?
                            Adica nu știu, mai citeste-ti o data semnătura.
                            Daca e sa fie tot Dacia, eu as aștepta Logan 3 in toamna cu noul motor 0.9 TCe de 100 CP. Cică e altceva și poate Renault a învățat din slăbiciunilor actualului 0.9.

                            Comment


                            • da, a dat din soft 10 cai...
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • Daca e sa fie tot Dacia, eu as aștepta Logan 3 in toamna cu noul motor 0.9 TCe de 100 CP. Cică e altceva și poate Renault a învățat din slăbiciunilor actualului 0.9.
                                Motorul nou SI masina noua(inceput de serie) vor genera un nr similar de probleme daca nu cumva chiar ALTELE in plus .

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google