Rugina Logan - totul despre problemele de rugina

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Despre ce rugina e vorba, in ce loc?
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #92
      Stati sa vedeti ce treaba de calitate au facut cei din constanta, a stat masina doua zile la ei , nu zic nu au facut-o pe garantie si ca sa fie treaba buna mi-au schimbat chederul de la portbagaj .Au pus o gioarsa cred ca de la una lovita pentru ala care da spaga mai mare.asta e drept multumire ca am cumparat masini si facem reviziile la ei

      Comment


      • #93
        Daca esti din lotul cu probleme posibil o sa fii chemat la Mioveni, e un service nou, special amenajat pentru problema asta. Am fost eu azi, mi-au gasit rugina,au vopsit, au lucrat super bine, masina a iesit super.Deci asteptati sa fiti sunati si programati
        zoom-zoom

        Comment


        • #94
          Sa va arat si voua cu a stat treaba ,cu rugina, cu vopsitul scurgerea vopselei ca se vede si cu chederul .Asta e m-am resemnat.Astept un sfat de la voi sa le trimit si celor de la televiziuni?Poate le da pe post si poate le-ar fi rusine celor din bransa asta.
          Attached Files

          Comment


          • #95
            Eu cred ca asa ceva nu ati mai vazut(treaba de profesionisti).Mult mai bine o vopseam eu cu trafaletul in garaj

            Comment


            • #96
              Asa ceva e inuman, nesimtirea are totusi niste limite, dar la Rent Car Service nu prea are...
              Eu zic sa incepi prin a reclama la OPC si la PRO TV, ca sa vina amandoi odata si sa mergi la director sa ceri explicatii. Daca se da ceva la televiziune sa-mi zici, sa ma uit si eu.
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • #97
                Cristymol ai incercat cumva sa suni la Vocea Clientului? Cand am fost ieri cu loganul meu la rechemare, a avut un pic de rugina cat varful de la unghie, era inceput de rugina si tot mi-au tratat aripa si vopsit.Am vazut multe loganuri acolo care pentru fiecare punct mic de rugina se trata tabla si se vopsea. Oricum din ce am vazut ieri Dacia e pe drumul cel bun(nu ma refer la dealeri)
                zoom-zoom

                Comment


                • #98
                  UNde in Mioveni ai fost ma laur?

                  Comment


                  • #99
                    La calea ferata Ionut, unde scrie acolo Dacia Center, e special amenajat pentru asemenea probleme cu rugina
                    Edit: langa puscarie, unde e parcarea de tiruri
                    Last edited by laur_cos; 22 April 2008, 16:16.
                    zoom-zoom

                    Comment


                    • Originally posted by andrei View Post
                      Despre ce rugina e vorba, in ce loc?
                      La aripile spate mi bulbucata vopseaua si langa busonu de la rezervor mi puscata vopseau(

                      PS: mai are rost sa trimit e-mail la WC???
                      ...de doi lei :p

                      Comment


                      • Te-au pacalit, nu e nici un lot cu astfel de probleme. Mergi la cei de pe Dorobanti, te rezolva ei mai repede. Daca si ei comenteaza, suna la VC ca depasesc bunul simt.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • Eu zic sa incerci, poate mai sunt si alte service-uri asemanatoare prin zona ta. Cred ca si ei stiau ca sunt loganisti din toata tara, si d-aia zic. Incearca sa dai un telefon, poate ai noroc
                          zoom-zoom

                          Comment


                          • Nu stiu ce sa mai zic fratilor ,am sunat si la vocea clientului au spus ca ma suna ei ,si uite ca au trecut 2 luni

                            Comment


                            • Fratilor va doresc un PASTE FERICIT alaturi de cei dragi!!!!!

                              Comment


                              • Am fost la o spalatorie si m-am intalnit cu un taximetrist si l-am intrebat de rugina si mi-a aratat cateca puncte de rugina in zona plasticurilor unde este este fixata luneta si 3 puncte mici de rugina pe la incuietoarea de la portbagaj masina are 3 ani da m-am uitat si la aripile din spate si nu avea deloc rugina acuma depinde si de lotul de tabla de unde vine .

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google