Rugina Logan - totul despre problemele de rugina

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am zis eu cumva ca vreau limuzina??? Citeste bine ce am scris si pe urma ai sa ma intelegi.
    I HAVE A !sigpic
    fara linkuri externe in semnatura

    Comment


    • Rugina bat-o vina

      Originally posted by andrei View Post
      Normal trebubie sa faca poze detaliate si sa le trimita la Mioveni, si asta cred ca vor face.
      Nu stiu daca au facut poze, au bagat ceara ca am pragurile amndoua spoite, dar am fost azi si ne-au programat pentru saptamana viitoare, ne-au dat harta , ce sa mai zic , au fost foarte amabili.Sper sa se rezolve la Mioveni sa nu batem drumul degeaba.

      Comment


      • ... Cati sunt din galati-braila care au aceastra problema

        pe mine ma amana de 7 luni de zile cu chematul in service , timp in care locurile unde era pana aacum rugina sau extins + au aparut alte locuri "mancate" de rugina ... Stalpul fata stanga .. Si pe usa spate !
        LOCUL1 140.6dB-LOCUL2 138.9dB
        LOCUL2 140.1dB-LOCUL2 Mini1000 141.9dB (newCID)
        LOCUL1 143.9dB (nCID)

        Comment


        • @catalin33: Dupa ce au dat cu parafina ce sa mai faca? Poate doar sa constate.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • Rugina

            Originally posted by andrei View Post
            @catalin33: Dupa ce au dat cu parafina ce sa mai faca? Poate doar sa constate.
            Ceva or sa faca ca doar nu ne cheama pana la Mioveni sa facem turul fabricii.Constatarea s-a facut deja.Urmeaza remedierea.

            Comment


            • Rugina

              Originally posted by shokaliptiku View Post
              ... Cati sunt din galati-braila care au aceastra problema

              pe mine ma amana de 7 luni de zile cu chematul in service , timp in care locurile unde era pana aacum rugina sau extins + au aparut alte locuri "mancate" de rugina ... Stalpul fata stanga .. Si pe usa spate !
              Insista sa te cheme in service.Cu cat astepti mai mult cu atat se intinde rugina.Eu am fost la Mioveni si s-a rezolvat, au curatat rugina,au dat cu maclavais, mi-au pus si baghete.Am scapat repede in 2 ore jumate a fost gata, dar a venit cineva cu rugina sub chederele de la geamuri pe toate usile.N-am vazut asa ceva in viata mea.Cu cat e mai grav cu atat dureaza mai mult remedierea.Acum ma rog sa nu apara peste vreun an sau mai devreme alte puncte de rugina.

              Comment


              • Eu am masina din februarie 2005.Trebuie sa fiu chemat?Se plateste ceva pentru ceruirea aceea?
                Losers in the mirrors are closer than they appear!

                Comment


                • Da, trebuie sa fii chemat si e gratuit.
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • Pai trebuiau sa ma cheme sau ma cheama mai incolo?Sa ma duc la service sa ma interesez?
                    Losers in the mirrors are closer than they appear!

                    Comment


                    • Rugina

                      Originally posted by morgana View Post
                      Pai trebuiau sa ma cheme sau ma cheama mai incolo?Sa ma duc la service sa ma interesez?
                      Te poti duce si acum sau cand faci urmatorul schimb de ulei sau revizie.Intrebi la receptie la dealer daca figureaza pentru ceruire.Verifica pe calculator si iti spune.E bine sa te duci acum ca vine iarna.
                      Last edited by catalin33; 17 November 2008, 21:35.

                      Comment


                      • Am dat un mail la dacia sa intreb si ei mi-au cerut toate datele masinii.Le-am trimis si acuma astept.
                        Losers in the mirrors are closer than they appear!

                        Comment


                        • Am inteles ca la loturile din 2007 incoace totul e in regula.
                          Oare asa sa fie??

                          Comment


                          • Nu stiu inca astept raspunsul de la dacia sa vad...Fabricate pana in 2006 sau 2007
                            Losers in the mirrors are closer than they appear!

                            Comment


                            • Pana la sfarsitul lui 2006, deci cele din 2007 sunt in regula

                              Comment


                              • Pana in decembrie 2006 mai exact.
                                Cel mai nou proiect auto din România!
                                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google