REGIONALA ARGES 2012 - 13-14-15 Iulie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • firiss
    replied
    m-a chemat si pe mine cineva azi de la shaormerie....;)) ms de invitatie daca se gaseste pe aici persoana...nu promit ca ajung

    Leave a comment:


  • DB 48 COS
    replied
    poate vin si eu cu aviatorul76,daca nu deranjam...

    Leave a comment:


  • dany_av
    replied
    imi cer scuze ca nu am cum sa ajung la regionala de anul acesta, saptamana asta voi sustine lucrarea de licenta ... si e groasa treaba . sa aveti distractie placuta !

    Leave a comment:


  • NCDHD
    replied
    Originally posted by skandal View Post
    deci aviz amatorilor ... care are tupeul sa treaca inainte mea la finish ... ban forever
    ma bag eu, deci:
    Marton Grigore+sotia+juniorul+

    Leave a comment:


  • matheo66c
    replied
    pipane ai feshtelit-o daca nu te vad p-acolo!

    Leave a comment:


  • pipan
    replied
    sper sa va prind la 10...daca nu....sa vad cum ma descurc sa ajung acolo!

    Leave a comment:


  • Tudor TDr
    replied
    sambata dimineata prezent si eu ! mic sandero

    Leave a comment:


  • geo_ultras
    replied
    distractie maxima va doresc. imi pare rau ca nu pot veni.

    Leave a comment:


  • skandal
    replied
    deci aviz amatorilor ... care are tupeul sa treaca inainte mea la finish ... ban forever

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    va asteptam...totul este pregatit

    Leave a comment:


  • pipan
    replied
    sambata dimineatza ajung si eu .....

    Leave a comment:


  • Marian Ionut
    replied
    Da cata, e plina piscina.

    Leave a comment:


  • vyalli
    replied
    salutare

    drumul de la pitesti la mioveni e praf rau ca il fac cam de 1 an si nimic nu s-a schimbat. Adevarat dupa iarna era dezastru acolo de faceai numai slalom printre gropi si s-a plombat putin dar tot praf e

    drum bun baietii sa aveti grija si poate ajung si eu duminica putin ca sunt in zona

    Leave a comment:


  • fuguletz
    replied
    Ne vedem acolo, multumim de urari ... piscina e plina ?

    Leave a comment:


  • costyn955
    replied
    Sa aveti vreme prielnica pentru toate activitatile, distractie maxima si drum bun fara evenimente! Va astept cu pozele

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google