REGIONALA ARGES 2012 - 13-14-15 Iulie
Collapse
X
-
m-a chemat si pe mine cineva azi de la shaormerie....;)) ms de invitatie daca se gaseste pe aici persoana...nu promit ca ajung
-
imi cer scuze ca nu am cum sa ajung la regionala de anul acesta, saptamana asta voi sustine lucrarea de licenta ... si e groasa treaba . sa aveti distractie placuta !
Leave a comment:
-
sper sa va prind la 10...daca nu....sa vad cum ma descurc sa ajung acolo!
Leave a comment:
-
deci aviz amatorilor ... care are tupeul sa treaca inainte mea la finish ... ban forever
Leave a comment:
-
salutare
drumul de la pitesti la mioveni e praf rau ca il fac cam de 1 an si nimic nu s-a schimbat. Adevarat dupa iarna era dezastru acolo de faceai numai slalom printre gropi si s-a plombat putin dar tot praf e
drum bun baietii sa aveti grija si poate ajung si eu duminica putin ca sunt in zona
Leave a comment:
-
Sa aveti vreme prielnica pentru toate activitatile, distractie maxima si drum bun fara evenimente! Va astept cu pozele
Leave a comment:

Leave a comment: