Omologare Jante: Petitie Catre Fabrica

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • chiar ca da, petitia e semnata si de mine cu mult timp in urma, bine ca la nemti se poate si la noi nu frate, asta e unul din miile de motive pentru care detest conducerea si politica acestei tari, nu tara in sine, si sa revin de curand si eu am pus pe masina jante de 17 cu anvelope de vara ok, nu mi'a omorat directia (servo merge perfect) tai curbele mai dragut , in final e bine. deci, desi nu cred ca o sa abia vreun rezultat petitia noastra macar merita sa icnerci, ce ai de pierdut ?

    Comment


    • - Am semnat si eu, si sunt de acord cu aceasta petitzie.
      - Felicitari Valentin pentru acest Thread!
      lipsa text

      Comment


      • Asta ca au omologat nemtii jante pe 17'' pt logan nu o stiam.Aceasta omologare presupune anumite costuri pentru dacia s.a. care in final transpuse in pretul masini ar scadea vanzarile asta teoretic,practic vanzarile oricum scad iar o ''imbunatatire'' la aceeasi bani sigur vor atrage cativa clienti.Mai conteaza si ce volum au costurile pentru omologarea despre care vorbim.Iar daca loganul a trecut tetele de siguranta cu jante mai mari de 15'' eu tot raman sceptic in privinta andurantei si confortului, dar astea din urma se pot rezolva cu folosirea dimensiunilor clasice.
        Last edited by crull; 31 March 2010, 00:46.

        Comment


        • Petitia are si semnatura mea,

          indiferent daca petitia va avea succes sau nu, consider ca cel mai important este faptul ca incepem incet incet sa declaram, in mod oficial, ca nu suntem de acord cu un anumit lucru. Noi romanii suntem cei mai buni la teorie, cand vine vorba de astfel de lucruri, dar nu facem nimic concret pentru a rezolva o problema, nu suntem obisnuiti sa ne unim pentru a deveni o forta.


          Este un exercitiu ce trebuie facut din ce in ce mai des, fara teama. Cred ca doar asa mai ne putem salva tara de politicienii bortosi, de spaga, de indiferenta, luand atitudine.

          Poate sunt un pic exagerat, dar ... parca n-as crede

          Comment


          • Inca 3 semnaturi si facem 300
            Inca un push, un mass pe YM, etc ;)
            sigpic
            ^Logan turbat (WIP)^

            Comment


            • Omologare Jante: Petitie Catre Fabrica

              Hmmm... Sunt intru totul de acord cu tine Valentin. Sunt pentru aceasta petitie. Ii rog pe cei care par mai negativisti sa incerce sa fie si ei pentru . Ceea ce se incearca este pentru toata lumea , pentru toti ce detin un autoturism Logan si Sandero, deci fratilor ... nu mai despicati firul in patru ... haideti sa incerca sa ne unim putin. Daca resim toti vom beneficia de posibilitatea montarii de jante de alte dimensiuni.

              Pentru Petitie

              Comment


              • PENTRU PETITIE si eu )

                Comment


                • semnat si eu sper sa se rezolve

                  Comment


                  • 2 semnaturi
                    Adi si Lacri

                    Comment


                    • si eu semnez petitia...
                      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                      Comment


                      • Semnez si eu .
                        Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                        Comment


                        • Semnez petitia.
                          sigpic

                          Comment


                          • Semnez si eu ..

                            Comment


                            • Mare lucru nu cred ca se rezolva ...doar optional ar putea fi la variantele de top ...(Prestige si Laureat)
                              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                              Comment


                              • atata timp cat multe masini straine inca au jante pe 15 sigur nu vor veni jante pe 16 pe logan
                                era culmea sa puna si pe duster tot de 15 )
                                Its just a car ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google