Probleme Tehnice Logan II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pe noul motor de 1.3 TCe de pe Duster distributia este tot pe lant?
    Dar pe viitorul 1.0 TCe ce va fi pus pe Logan se stie ceva?

    Comment


    • Tot ce e SCe și TCe e pe lanț, La TCe ce puțin e reper comun 0,9/1,2/1,4/1,6 TCe

      H5H 1,3TCe e lanț

      H4D 1,0TCe tot lanț
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • Completare

        - 130C12345R - lanțul+patine+întinzător - 203,52euro
        Attached Files
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • Ma bucur ca au reusit sa introduca pe Dacia ceva motoare mai "fashnetze".

          Comment


          • Sa inteleg ca pe sandero va fi 1.3 ?
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • Pe Duster!
              Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

              Comment


              • Sunt curios cât va fi prețul pentru un Duster de 150 cp.

                Am văzut ieri la TV ceva imagini de la nu mai știu ce salon auto...
                ...echipat desigur, cu noul MediaNav.
                http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                Comment


                • Pai, probabil motorul va fi cam cu 1000 euro mai scump, iar noul MediaNav... cam tot cu atat. (:

                  Trimis de pe al meu Mi A1 folosind Tapatalk

                  Comment


                  • Nu cred ca are cum sa fie altul pretul la MediaNav decat 300 Euro adica cat e in prezent.

                    Comment


                    • Era o gluma. Dar nu e exclus sa fie mai scump, având în vedere ca e alta arhitectura si sunt alte functii, chiar daca productia are acelasi cost.

                      Trimis de pe al meu Mi A1 folosind Tapatalk

                      Comment


                      • Update dupa demontare

                        Te rog sa inserezi fotografiile DOAR cu Gestiunea Atasamentelor.
                        Merci!
                        Attached Files
                        Last edited by 77sky; 9 October 2018, 09:59.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ăla e pinionul normal de pe axa de evacuare, iar la devizul inițial adaugă un pinion, fulia de arborele cotit și un kit de accesorii
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • Ieftin, nici nu zici ca-i dacie...
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • Dupa negocieri am ajuns la 4.600 ron
                              Se schimba mai multe piese chiar daca nu sunt defecte , pentru a beneficia de garantie
                              Asa sunt normativele
                              Garantie 2 ani de zile
                              sigpic

                              Comment


                              • Poate pun ultima factură de la revizia de 2 ani la Toledo 800ron, ulei și filtre - ieftin
                                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google