liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hai ca nu am mai postat de mult pe aici Eu vs Megane 16 16v cu evacuare si admisie (zice el) 1-0 , EU vs Mercedes E 220 1-0
    Interactive Design Lights & Sound <- click

    Comment


    • Ai gasit Mercedes cu care sa te dai? Ca de obicei astia sunt mai linistiti... Ce an era toroapa?

      Comment


      • 2006-2007 era f frumoasa mi s-a parut ingrijita era un "pujtan" asa ca mine )
        Interactive Design Lights & Sound <- click

        Comment


        • A, a furat masina lui tac-su si crede ca are vreo scula rapida...
          S-a inselat profund. Din ce imi aduc aminte, are 150 cai, 0-100 in 10.6-8, si 400 m in 17 si ceva. Deci sub un logan 1.6 16v.
          A ta are 160 ponei, nu?

          Comment


          • 150 1,6 tone + 2 porci inauntru
            Interactive Design Lights & Sound <- click

            Comment


            • A ta, cel putin pe hartie e mai rapida.
              Daca ala mai era si pustiulica, e clar ca i-ai dat ceva, nu?

              Comment


              • nu chiar asa de mult, o masina si ceva , ne-am dat pe lascar catargiu , daca o tineam mai mult ma distantam clar
                Interactive Design Lights & Sound <- click

                Comment


                • Dati-va dati-va... mai stiu eu 2 aventurieri de s-au dat cu Loganurile pe Lascar Catargiu si ne-au contorizat vitezele + ca la intalniri spunea lumea "v-ati gasit pe-acolo sa va alergati?" .. => toti stiu sa arunce cu pietre si sa acuze insa fiecare din noi ii da blana la masina pe unde prinde liber la un moment dat. Nu ma refer la tine, zic asa in general ca imi spuneau toti "tocmai in centru? Cum sa alergi prin centru??". Legat de radare, totul tine de noroc.

                  E220 CDI e lent.
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • Eu 1.4 vs 1.6 mpi (stock) in trafic 1-2-3, a plecat cu o masina din fata mea, pana in 120 asa am stat.

                    Sper sapt asta sa fac un test cu 1.4 mpi remapat si forjat...

                    Comment


                    • daca la mine te referi, remapat e, dar forjat nu prea daca vrei sa te dai cu un logan forjat, ne dam cu 16voltiu'
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • Si eu cu ce sa vin? Sa imprumut de p-aci un 1.6 16V??

                        Softu meu nu e dus pana sus din cate am inteles si vreau (musai) sa vad cum stau fata de al tau(1.4 !!!).
                        Daca nu iei nici o juma de masina in fata, il las asa.

                        Comment


                        • faza e ca eu habar n-am cat de mult e modificat softul meu. nu m-a ros curiozitatea, am zis ca-i ok atata timp cat nu taraie si dupa ce nevasta-mea m-a intrebat ce dracu' i-am facut la masina ei, ca trage mai tare, am zis ca e bine ce i-am facut si nu m-a mai interesat subiectul.
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • Lasa ca vedem, poate mai gasim vreun doritor (1.4) de ceva joaca.

                            Ma...asta l-ati vazut? ))

                            1.6-le e cel din care s-a filmat(toba si filtru sport).1.4 cel rosu(putin modificat).In fiecare masina a fost cate o persoana in dreapta.


                            Fum rau...

                            Lasa ma, il iau, il iau pe traseu !

                            .............................
                            Last edited by Seba; 26 March 2012, 22:28. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • L-a luat la ocazie
                              sigpic
                              "BRABUS" STYLE

                              Comment


                              • Pa furtun))))))))))).Eu sunt cu loganu rosu.
                                Dupa ce m-am dat cu baiatu asta am ras o saptamana cand mi-a aratat filmuletul.
                                AG 16 Y M A

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google