Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mr.K View Post
    La fotbal ai ce vedea si la un derby gen Barca-Real, MU-Arsenal, Juve-Inter.
    eu am senzatia ca deja sunt manarite toate campionatele, mai mult sau mai putin.

    Comment


    • Mai ales Barca-Real e manarit.
      Ce dreaqu bre, aia au buget cat un minister de la noi, abonamente cat toata Liga 1 spectatori tot sezonul.

      Comment


      • E suspect si un Chelsea - Arsenal, ca sa nu mai zic de City cu United. De Fener cu Galata nu mai discutam.


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Keep walking...

        Comment


        • Clar, cele mai multe blaturi sunt intre cele 3 din Istanbul, Fener-Galata-Besiktas!
          Cica suporterii turci folosesc gloante oarbe cand trag in autocarul adversarilor, gaurile din parbriz erau desenate, de fapt.
          Last edited by mr.K; 2 November 2016, 13:52.

          Comment


          • Discutii despre orice va trece prin cap


            Ai modificat la timp N in loc de M
            Ma pregateam sa te "urechez".

            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Last edited by jonnie007; 2 November 2016, 13:54.
            Keep walking...

            Comment


            • Ce sa fac daca literele sunt alaturi pe tastatura?
              Da' oricum, Stambul era unul din numele vechi al orasului, asa ca nu greseam prea mult.

              Comment


              • Da, nu era ceva grav. Am auzit ca si Steaua Rosie - Partizan ar fi blat!


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Keep walking...

                Comment




                • De la min. 1:00 incolo...

                  Comment


                  • Ala cu ochii beliti in oglinzi sa nu intre in tine a uitat ca in fata mai are si un semafor!
                    sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                    Comment


                    • Da-l dreq, ma vede, are timp kkalu sa se bage si se baga fix in fata mea. De emotie, ii da lejer pe rosu. Pacat ca nu prea sta politia prin zona aia.

                      Comment


                      • Kojak cam cati km pe ora aveai?

                        Comment


                        • Jungla din Bucale e legendara ! eu de fiecare data cand am drum prin capitala ma gandesc cu groaza ca n-am unde sa parchez , tot timpul trebuie sa ma plimb minute in sir sa gasesc un loc pe undeva la care sa nu ma trezesc a doua zi cu masina vandalizata!
                          Ce viteza avea Kojak ? 130 km/h
                          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                          Comment


                          • Originally posted by prometheus View Post
                            Jungla din Bucale e legendara ! ... sa nu ma trezesc a doua zi cu masina vandalizata!:
                            Ti s-a intamplat des, sau vorbesti din povestiri imaginate?
                            Last edited by Fanez; 5 November 2016, 00:22.

                            Comment


                            • Nu , vorbesc din vise ! normal ca mi s-a intamplat de cateva ori treaba asta , ba un brat de stergator indoit , ba o oglinda data peste "cap" ba o cheie pe usi etc
                              sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                              Comment


                              • Vorba aia: Ghinion.

                                Originally posted by Kojak View Post
                                ... ma vede, are timp... sa se bage si se baga fix in fata mea.
                                a crezut ca vii tare si s-o fi speriat mai ales daca te-a vazut tarziu.
                                Oricum era grabit si/sau nepriceput.
                                Last edited by Fanez; 5 November 2016, 00:34. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google