Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • e photoshop acolo vecine si da de alea o sa-mi cumpar.
    acuma nu stiu cand.
    Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

    Comment


    • Buna seara, buna seara, am o intrebare, am 59700km la 60000km trebuie sa schimb kitul de distributie la logan 1.4 ,si sa fac schimbul de ulei, nu stiti cat costa, si unde pot sa -l schimb ?
      Last edited by clariona; 7 April 2010, 19:51.

      Comment


      • IATA SI PREZENTA DIN ACEASTA SEARA CALDUROASA!!! MULTI NU SAU TRECUT PE PREZENTA…
        1. IS 24 BMW- MAXX- 6000
        2. IS 05 LKG –CIUCIOSU- DECI VA PLAC DUNGILE SAU NU?
        3. IS 84 ZUZ –ZUZ84- CE MIROS CE PARFUM CE MASINA CE FAIN AIA MICA SI ALBASTRA A LU ZUZA
        4. IS 18 LCG -18LCG- DA EU SUNT DIN TOMESTI
        5. B 78 MKO –TONY -eu MA OCUP DE PREMIILE DE LA PROFESIONISTI SI TRICOURI
        6. IS 55 GML –MIRCEA- DA SI EU AM SA MA BAG ACOLO
        7. IS 86 CMM –MIHAI- AZI CU 206
        8. IS 20 BGZ –DEXTER- DACA SUNT ARCURI DE MATIZ MA BAG SI FARA PORTIERE
        9. B 92 PXV –STEFAN- CU MINE CARI GUMELE
        10. IS 29 KOD –KODRIN- HAI ACASA CA MAI SI PLEACA LUMEA
        11. IS 16 GEN –GEO- ASTA E DAR VA IAU BANCUTA DE STAT
        12. IS 15 MRO – MACRINICIRADU- ASTA E SI TELEFOANELE SUNT UTILE..
        13. IS 10 LNC –EUROMARKET- O CARTE DE VIZITA CINE MAI VREA?
        14. B 07 ZTO –CATALIN- BANI DE JANTE ACU NU AM DAR UN FOTOSHOP TOT IMI FAC
        15. IS 27 DAN –GOOLDXSPEED- DA DA EU CA DE OBICEI CU PREMIILE..
        16. IS 11 GRIM –GRIM- DA CINE NE DA SI NOUA NISTE CAUCIUCURI?
        17. IS 99 VFY – CRISTY – DA HAI SA DISCUTAM CE TREBUIE
        18. IS 31 CST –ANDREI – AZI IN SFARSIT VA VAD SI EU LA INTALNIRE
        19. IS 07 RYB –HRIBERIU- DA EU MA TOGMESC CU UCRAINIENI]
        20. IS 07 LBE –VALYY- CRIZAAAAAAAAAAA FRATEEEEE
        21. IS 62 BCV – JMEK – AM TRECUT SA VA SALUT
        22. IS 16…CMC –CIPPY – CINE MAI VREA DIFUZOARE DE SPOILER?
        23. IS 69 CEZ –CEZARICA- NUMAI EU NU AM TACUT
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • buna tuturor colegilor !!!!;)

          Comment


          • sA NU UITATI CA PE DATA DE 18 LUNA ASTA SE TERMINA INSCRIERILE LA CUPA FRT ....CEIA CE IMPLICA COTIZATIILE LA ZI SI TAXA 30 RON PENTRU PARTICIPANTI CE SE DAU PE TRASEU !!!!
            SA NU CREDETI CA VA DATI ACOLO SI O SA RUPETI MASINILE CA LA ERA DATA TRECUTA ...VA FI CEVA MAI USOR SI PENTRU DISTRACTIE MAI MULT NU NEAPARAT PENTRU PREMII SAU CUPE!!!!!
            TONY MKO A PLATIT TOT SI E LA ZI ....
            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

            Comment


            • Azi a fost o zi deosebita...
              Dup-amiaza a dat cu spatele un Logan peste motocicleta mea si mi-a pocnit vopseaua de pe aripa fata...
              Mai inainte am gasit Loganul cu parbrizul spart, fix in dreptul soferului, dupa ce a stat toata ziua in parcarea de la bloc...dimineata cand am umblat la masina era ok.

              In alta ordine de idei, care a schimbat pabrizu prin Iasi si unde, cu cat mai putine probleme?...Si un pret?

              Ma bag la o bere sa ma linistesc...

              PS: Am fo si eu la intalnire :P da am stat doar 5 minute...
              Dacia Logan Laureate 2004, 1.6MPI
              Toyota Yaris Sol 2008, 1.4DDTI
              Dacia Duster Laureate 2015, 1.5DCI, 4x4 + Honda CBR 600 F4i Sport 2002

              Comment


              • Tazzz vezi ca este depozit de parbrize pe drumul hotilor si acolo am schimbat 3 parbrize pana acuma fara probleme (Cielo ,dacia sport ,si vw transporter) Oamenii lucreaza f bine si fiind depozit au si preturile mai rezonabile.Numai bine.

                Comment


                • Am nevoie de un mic sfat:
                  Unde ma pot duce sa fac ITP (la sfarsitul lunii Aprilie face 2 ani de la ITP-ul precedent).

                  Nu mai vreau sa ma duc la RAR (langa Caremil) - acolo m-au intors pentru simplul motiv ca imi bateau farurile prea jos desi din buton erau la maxim de sus.

                  Le-a "rezolvat" un "mester" de la un service auto langa Petrom Pacurari - cand a verificat cel de la ITP bateau si mai jos dar mi-a cerut sa scot o cheie torx si le-am reglat cu el de fata - de data asta a fost baiat bun.

                  Evident ca m-am dus la mester si mi-a dat banii inapoi desi nu voia initial, dar cand a auzit ca il voi cauta pe seful lui s-a cumintit.

                  Comment


                  • Cine merge sambata la botosani? Mirecea gml poti merge cu mine
                    http://www.loganclub.ro/forum/my_ryd...ko-t16030.html

                    Comment


                    • ITP la Dolly, fata in fata cu spitalul de recuperare
                      am facut eu la fordul de la servici si am trecut fara prob.
                      farurile nu le-a verificat. doar jocurile si seriile la motor, esapamentul
                      pret 85 roni
                      www.loganclub.ro

                      Comment


                      • Originally posted by cconstantin View Post
                        Am nevoie de un mic sfat:
                        Unde ma pot duce sa fac ITP (la sfarsitul lunii Aprilie face 2 ani de la ITP-ul precedent).

                        Nu mai vreau sa ma duc la RAR (langa Caremil) - acolo m-au intors pentru simplul motiv ca imi bateau farurile prea jos desi din buton erau la maxim de sus.

                        Le-a "rezolvat" un "mester" de la un service auto langa Petrom Pacurari - cand a verificat cel de la ITP bateau si mai jos dar mi-a cerut sa scot o cheie torx si le-am reglat cu el de fata - de data asta a fost baiat bun.

                        Evident ca m-am dus la mester si mi-a dat banii inapoi desi nu voia initial, dar cand a auzit ca il voi cauta pe seful lui s-a cumintit.
                        Dute la RVR la Inspectia Tehnica Periodica,acolo zic eu ca scapi cel mai rapid,La dolly nu mai recomand nici serviceul macar ca acum 2 ani iau vopsit breakul lui taicamiu si din service vroiau sa mil dea zgariat in fata destul de serios,itpul am incepu la ei anul trecut in septembrie si statia a intrat in rar 1 luna si ceva si am dat banii ca prostul degeaba la ei deci nu ii recomand deloc.La RVR imediat sa rezolvat treaba.

                        Comment


                        • pentru preturi clariona si taz ne auzim la un telefon 0752 404 328

                          sfaturi si suport obtineti la intalniri dragi colegi, depasiti bariera anonimatului

                          cconstantin i-a legatura cu nenea dan herta gold8speed

                          cine merge cu baietii nostri la botosani sa ii sustina ????

                          valeu.... feriti-va de dolly... veniti la intalnire si va spun eu cum sta treaba, am trecut cu un ITP si o aripa vopsita la ei...
                          Last edited by euromarket; 9 April 2010, 02:04. Reason: Automerged Doublepost
                          IS 10 LNC Facebook

                          Comment


                          • Va multumesc pentru raspunsuri.
                            OK - voi discuta cu gold8xspeed.

                            Am uitat sa zic - nu vreau sa trec ITP cu spaga etc. dimpotriva - nu dau 1 RON - vreau sa verifice tot, cam cum a facut tipul de la RAR (dar ala a gasit acum 2 ani doar farurile ca n-ar corespunde, ma indoiesc si acum ca le-a reglat bine ) ca masina fiind goala - farurile bat jos ... ma gandesc ca la o incarcatura medie in portbagaj deja bat in ochii celor din fata).
                            Last edited by cconstantin; 9 April 2010, 09:43. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • salutare baieti de la logan club. sa ma scuze fratele meu 16cmc ca am postat cu id_ul lui da vroiam sa va salut si sa va spun hristos a inviat si sa stiti ca eu daca nu mai vin la intalniri pentru ca nu sunt acasa asta nu inseamna ca nu urmaresc forumul vostru si nu stiu ce se petrece acolo... ca sa nu fie cu semn de intrebare cine a scris postul asta ei bine va lamuresc eu.. is66zar kayser.

                              pana la urma ce eveniment mai faceti? mai faceti stema daciei formate din loganuri si fotografiata din avion sau elicopter? faceti fratilor si voi ceva pe timp de criza sa castigati niste banisori poate va treceti in cartea recordurilor.

                              cuciosu fa si mie un cont aici pe logan club cu useru is66zar si parola punei tu si trimitemi contul pe mess ca sa nu folosesc contul fratelui meu mereu ca poate mai intru si eu sa va mai salut.

                              va salut baieti si aveti grija cum ardeti cauciucurile de acum. bafta si multi kilometri fara evenimente ca am vazut ca unii dintre voi sau mai sifonat
                              sigpic

                              Comment


                              • pana la urma cine mai merge cu masina la botosani??sau care mai are un loc liber si pentru mine?
                                andrEyCST--- ---andrEyCST

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google