Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • În principiu da, contează însă și stilul de mers
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • Mna, vorbind de stilul de mers, nu stiu ce sa zic, ea in modul normal, pe D schimba undeva in 2500-3500, depinde cat de tare apas pe acceleratie. Catdeodata mi se pare turata dar mna, cine o fi gandit-o in felul ala, a stiut el ce face (sper), iar in ECO mode merge subturata tare in unele cazuri, chiar si cu 1300

      Comment


      • Asa o conduc si eu pe a mea dar nu am avut din fericire așa pată. 16000 km din iunie 2018.
        Attached Files

        Comment


        • Salutare grup .La loganul 2 radiatorul de căldura se schimba ca la primul logan? Sau trebuie demontat bordul ?! Multumesc


          Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

          Comment


          • Bord și traversă demontată, nu merge altfel
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • Care ar fi problema la acesti martori laogan 1.2 gpl?Turatia urca atunci cand sta aprinse la 900-1000.Numai la relanti apare
              Attached Files

              Comment


              • Blocul Abs-esp. Vezi sa nu ai vreun senzor cu probleme.

                Comment


                • Salutare. nu e o intrebare, e o ... gluma IT. incercam sa imi fac azi contul pe MyDacia si, cand sa adaug masina, zice ca nu e buna data (formatul ei) de prima inmatriculare, in conditiile in care data o selectezi din calendar, deci nu poti sa o scrii gresit... misterele IT-ului si al Daciei
                  Attached Files
                  Last edited by 77sky; 17 September 2019, 17:58.

                  Comment


                  • Inceraca data eliberarii CIV sau a iesirii din fabricatie.
                    Logan 0.9 TCe 2018

                    Comment


                    • pai... nu. aia e data din talon. dar siteul zice ca formatul nu e corect....ZZLLAAA... ori la format, nu pot sa fac nimic. am scris la VC...sa vedem

                      Comment


                      • Ati incercat data eliberare civ?!
                        Logan 0.9 TCe 2018

                        Comment


                        • Eu am scris data de pe factura si a mers din prima daca nu ma insel.

                          Comment


                          • Originally posted by Bibi79 View Post
                            pai... nu. aia e data din talon. dar siteul zice ca formatul nu e corect....ZZLLAAA... ori la format, nu pot sa fac nimic. am scris la VC...sa vedem
                            Eroarea poate vrea sa spuna ca una din cele 2 variante nu este corecta, ori data ori formatul ei.

                            Comment


                            • La mine a mers cu data din CIV...asta la recomandarea VC.
                              Daca nu mergea cu asta mai era varianta - data iesirii din fabricatie care se gaseste pe certificatul de conformitate, document in care se gasesc detalii tehnice despre masina, inclusiv dimensiunile jentilor.
                              Logan 0.9 TCe 2018

                              Comment


                              • Salutare
                                M-a suna o tanti de la VC, mi-a dat data fabricatiei, si a mers. Eu,avand masina in leasing, nu am la indemana documentele, in afara de talon. Oricum, tanti mi-a spus ca traducerea in romana (din franceza) e aiurea si de aceea nu intelege omu' ce tre' sa faca.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google