Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by danut.benghiu View Post
    As vrea sa imi spuneti daca se pot gasi "suporti" pentru prinderea presurilor in mocheta masinii, exact cum se prinde la sofer,
    Cumpara Sistem de fixare covorase oval (complet) din categoria Covorase cauciuc auto dedicate online de la Auto100.ro la pret avantajos. Livrare rapida!
    "ana pauker si cu dej au bagat spaima-n burgheji".

    Comment


    • Originally posted by dl_dr25 View Post
      http://www.aspad-shop.ro/spray-antif...-500-ml-15027j
      Un pret bun pt cine intereseaza.

      Trimis de pe al meu SM-G960F folosind Tapatalk

      Am comandat 2 tuburi.

      Întrebarea este cum aplic ? Trebuie sa fac ceva înainte de aplicare? Te rog câteva informații m-ar ajuta foarte mult

      Merci

      „Opiniile sunt libere, dar nu și obligatorii.”

      Comment


      • Eu spal/curat cu apa, las sa se usuce bine, izolat sa nu dai pe unde nu trebuie, lasat spary la soare cateva min sa devina cat mai fluid, amestecat/agitat bine si pulverizat [emoji16]
        Vezi si tu pe youtube un filmulet [emoji39]

        Trimis de pe al meu SM-G960F folosind Tapatalk

        Comment


        • vezi ca alea tre' sa fie "uscate de zile" nu sterse cu cirpa sau lasata masina 2-3 ore in soare. decit sa o speli inainte de aplicare si s-o usuci "la cirpa" mai bine bagi o perie de covoare (sau mai moale) si cureti noroaiele si praful de-acolo.

          Comment


          • @gogeala, pe 100.ro unde ai aratat zice ca: "Atentie!*Acestea sunt doar accesorii si nu se comercializeaza separat. Cu alte cuvinte, nu se ofera decat clientilor care cumpara covorase sau tavite pentru portbagaj din oferta noastra."

            Comment


            • Ai dreptate, n-am fost atent. Eu am comandat de la rimi acum vreun an 16 ovale si 16 rotunde cu 4 lei/bucata, dar acum vad ca nu mai au.
              Se poate incerca aici
              "ana pauker si cu dej au bagat spaima-n burgheji".

              Comment


              • Nu stiu cat de mult este imbunatatire dar poate intereseaza. http://www.loganclub.ro/forum/showthread.php?p=1804845

                Trimis de pe al meu SM-G960F folosind Tapatalk

                Comment


                • Cum saptamana trecuta mi-am pierdut-o prin Brasov m-am gandit ca e o idee buna sa-l vizitez pe Adi Corbos sa-mi puna incalzire in scaune la Dacie. In 4 ore au fost gata 2 masini, a mea si o Kia a unui prieten. Ce pot sa spun altceva decat multumesc. Am profitat de ocazie ca scaunul soferului a ramas fara tapiterie si am montat personal si cotiera (o am de vreun an). Mi-a luat 5 min, putin avand in vedere ca am doar maini stangi. As fi putut sa pun incalzire de origine, am carenaje pentru scaune cu loc pentru buton, dar astea au 2 trepte de incalzire. Sper saptamana asta sa ajung sa pun carenajele pt rotile spate si “bandourile” la usi.
                  "ana pauker si cu dej au bagat spaima-n burgheji".

                  Comment


                  • How much is the fish, sau cat a costat miscarea?

                    Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk

                    Comment


                    • 350 cu tot inclus.
                      "ana pauker si cu dej au bagat spaima-n burgheji".

                      Comment


                      • Buun asa

                        Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk

                        Comment


                        • La L2 deasupra pedalelor este un plastic care cred eu ca nu lasa suficient debit de aer pe picioare. Iarna pe ger nu ajunge caldura pe pantofi ci doar putin mai jos de genunchi. Daca il dau jos se imbunatateste ceva? A incercat cineva?

                          Comment


                          • Originally posted by Fanez View Post
                            @gogeala, pe 100.ro unde ai aratat zice ca: "Atentie!*Acestea sunt doar accesorii si nu se comercializeaza separat. Cu alte cuvinte, nu se ofera decat clientilor care cumpara covorase sau tavite pentru portbagaj din oferta noastra."
                            Cumpara Sistem de fixare covorase oval (complet) din categoria Covorase cauciuc auto dedicate online de la Auto100.ro la pret avantajos. Livrare rapida!

                            Aseara mi-am adus aminte si am comandat de curiozitate, le-am si platit. Acum 20 min am primit mail cu awb-ul. Maine, cand le primesc, daca vreti pun si foto.
                            "ana pauker si cu dej au bagat spaima-n burgheji".

                            Comment


                            • Cand o sa-mi cumpar tavita pentru portbagaj o sa comand si d-astea.

                              Comment


                              • Tavita nu "fuge" nicaieri, presurile da.
                                "ana pauker si cu dej au bagat spaima-n burgheji".

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google