REGIONALA ARGES 2012 - 13-14-15 Iulie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bitza_bik
    replied
    dsign..succes.ma al dreaq petre ce are el grija de toate...si expo ,si liniute ,si fotbal ,si balaceala..da femei?????????????????????))))))))))))))))))))))))))))))

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    nu trebuie sa trimiteti nici un ban, Valentino va steapta ; platiti la plecare ca la ori ce hotel

    Pentru cei care vor sa se cazeze la hotel
    HOTEL VALENTINO


    Tarife si oferte - INCLUDE MIC DEJUN

    APARTAMENT
    150 LEI/NOAPTE

    CAMERA DUBLA
    140 LEI/NOAPTE

    CAMERA SINGLE
    120 LEI/NOAPTE
    Last edited by DISSSEL; 6 July 2012, 09:02. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • sorin_pss
    replied
    pentru cei care vor cazare la valentino, la cine trimitem banii ?
    Prea putine informatii ati lasat ......

    Leave a comment:


  • Razvy
    replied
    0724866325 e nr. Meu. Ne putem întâlni in max 30 de minute la real, că apoi plec pe transfagarasan

    Sent from my HTC Wildfire using Forum Runner

    Leave a comment:


  • MariusDorin
    replied
    a fost aseara da ai venit tu mai tarliu

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    daca lasi un nr de telefon te sunam..te am asteptat si aseara

    Leave a comment:


  • Razvy
    replied
    Ma pot intalni azi cu cineva sa-mi dea si mie un afis sa fac reclama prin tara ?

    Leave a comment:


  • MariusDorin
    replied
    Va asteptam in numar cat mai mare
    Attached Files

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    scucces...

    Leave a comment:


  • dsign
    replied
    Baieti si fete, va urez de pe acum DISTRACTIE MAXIMA ! Eu nu pot veni, avem etapa de indemanare in Campionat si nu pot lipsi.

    Salutari

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    Drumul este bunice - nu se compara cu mioveni pitestil

    Originally posted by Ma_shina View Post
    O sa incerc sa motivez si eu colegii de la LC Sibiu, poate reusim sa venim si noi cativa.

    Sunt mai multe evenimente la care vreau sa particip in acel weekend, insa mi-ar face placere daca as putea ajunge la regionala, macar pentru o zi...

    Ramane sa vad zilele urmatoare ce se rezolva, si va tin la curent.
    Va asteptam cu drag

    !!!!!PENTRU CEI CARE NU PARTICIPA LA CONCURSUL DE ACCELERARE !!!!!!
    Se vor alege cate 2 masini din fiecare club pentru a fi expuse in centrul orasului - la final cea mai rujata ,coafata,etc va primii un premiu

    pentru detalii suplimentare
    07320101800
    Last edited by DISSSEL; 4 July 2012, 11:37. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • nairod
    replied
    poate spune careva va rog cum este drumul de la Campul-Lung la Mioveni?? stiu ca de la Pitesti la Mioveni e praf si nu vreu sa merg pana in Pitesti.. merci mult

    Leave a comment:


  • Ma_shina
    replied
    O sa incerc sa motivez si eu colegii de la LC Sibiu, poate reusim sa venim si noi cativa.

    Sunt mai multe evenimente la care vreau sa particip in acel weekend, insa mi-ar face placere daca as putea ajunge la regionala, macar pentru o zi...

    Ramane sa vad zilele urmatoare ce se rezolva, si va tin la curent.

    Leave a comment:


  • andu_4all
    replied
    cos_min_i - tura asta vin cu aparatul

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    Originally posted by fuguletz View Post
    Intrebare! La concursul de accelerare se mai face grupa speciala? Sa zic strict legat de mine, un logan cu alta caroserie ....
    da , se face clasa "libere" unde toti posesorii de loganuri cu diferite caroserii se pot da pana se termina gazzzul
    - conditia minima e sa fie membru logam club

    poza e la aprobat
    Last edited by DISSSEL; 3 July 2012, 11:48. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google