Logan III - Comanda și Termen de Livrare

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Creative
    replied
    Buna seara,ceva noutati,cam ce termene de livrare se mai dau?
    Eu am dat comanda pe 02.02.2023,am primit serie sasiu in 05.03.2023.
    Azi mi sa spus de la vocea clientului, termen aproximativ a doua decada a lunii iulie

    Leave a comment:


  • pecobd
    replied
    Buna seara,
    Logan Prestige Eco-G 100
    Comanda facuta pe data de 07.07.2022 cu termen de livrare de 9 luni, primita astazi 13.02.2023.

    Leave a comment:


  • DFA
    replied
    Tot agentul de vânzare de la reprezentanță îți spune EXACT care este estimarea de livrare la ei!

    Atașat e o captură din aplicația de urmărire - tu ești în etapa încercuită - mai ai câteva etape de parcurs până se face livrarea către clientul final - adică tu.
    Attached Files

    Leave a comment:


  • pecobd
    replied
    Azi m-a anuntat de la reprezentanta ca masina a intrat pe linia de fabricatie. Cam in cat timp o sa o livreze? Comanda a fost facuta pe fata de 07.07.2022.

    Leave a comment:


  • Cosmin87kos
    replied
    Mai aruncă o privire la ce au ei pe stoc.
    Am avut norocul în data de 12 ianuarie la 6 dimineața să prind exact Loganul full care ai dat comanda(livrare la sfârșitul lui februarie).Ieri am terminat cu actele de la rable,le-am trimis la dealer și mi-a spus că mașina iese din producție pe data de 09.02.2023 .

    ​​​​​​​Succes!

    Leave a comment:


  • MihneaDan
    replied
    Salutare!

    Logan Eco-G cu toate dotarile posibile si culoare alb, bon comanda cu data de 12 Ianuarie si termen de livrare 6 luni.

    Toate cele bune!

    Leave a comment:


  • Karabet
    replied

    Bon de Comandă : 11.05.2022
    Ridicare : 19.12.2022
    ECO-G cu toate dotările incluse + culoare Gri Comete.

    Auto Bara Oradea

    Când am comandat mașina, asta a fost si data spusă de Dealer, Decembrie 2022.
    Deci un termen de livrare de 7 Luni, respectat.
    Se prea poate ca la alții, data de livrare să se ducă spre 8,910 Luni. Deci livrarea mea e doar un reper.
    Cu toate astea, rămas plăcut surprins de mașină.

    Leave a comment:


  • DFA
    replied
    Originally posted by Driver23 View Post
    Cam cat se mai așteaptă pentru pentru o comanda făcută în august de exemplu ??
    Timpul mediu de așteptare este de 9 luni - cu extreme de 7 și 12 luni.

    Leave a comment:


  • Driver23
    replied
    Pe Dacia vânzări online vad peste 100 de Loganuri la vânzare în Ianuarie când am dat eu comanda daca găseai 3 4 Loganuri era bine

    Leave a comment:


  • Driver23
    replied
    Cam cat se mai așteaptă pentru pentru o comanda făcută în august de exemplu ??

    Leave a comment:


  • abc
    replied
    De peste 24 de ore este disponibila in stoc dar nimeni nu o doreste:




    Leave a comment:


  • Leo0608
    replied

    uite aici articolul giugiuc

    Leave a comment:


  • giugiuc
    replied
    Am vazut si eu ofertele Logan pe Dacia.md si au motorizarea 1.5 dci de 95 cp,discriminare mare,...ma simt tradat in tara mea....rusinica domnilor de la Mioveni. Sa polueze acolo ca nu sunt Europeni.

    Leave a comment:


  • abc
    replied
    Miercuri, 7 decembrie, ora 6 pe site-ul dacia sunt disponibile 120 de masini Logan cu livrare in februarie 2023.

    Leave a comment:


  • abc
    replied
    Da, este posibil.

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google