Logan III - Comanda și Termen de Livrare

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mihai_ban
    replied
    Bună seara, astăzi am introdus seria VIN și mi-a afișat mașina, că termen de livrare am 26 septembrie 2022. Posibil să fie fabricată? Dacă puteți să mă ajutați cu un sfat. Vă mulțumesc!

    Leave a comment:


  • paul_damian
    replied
    E sigur, poti sa le vezi si tu. Desigur, Duster.

    Leave a comment:


  • alex1ioan
    replied
    Originally posted by speleus View Post
    Pe online este abundenta de Sandero Stepway și Duster (aproape 600 unități) cu livrare mai mult de jumatate până în noiembrie, atât cu benzina, cât și cu GPL și motorină. Asta înseamnă maxim 2 luni până la livrare. Probabil au rezolvat problemele de aprovizionare. Sa fie cu noroc pentru cei care sunt în așteptare cu comenzi la dealeri.
    Ești sigur ca ai văzut și cu "motorina" ?

    Leave a comment:


  • abc
    replied
    Cu doua saptamani in urma am vazut chiar si un Logan pe site-ul Dacia la comenzile online. A stat doua zile pe site pana l-a comandat cineva. Termen de livrare: 2-3 luni. Era vorba de modelul Essential cu motor de 65 CP (fara turbina), culoare alb, fara optionale. La specificatii erau trecute proiectoarele dar nu era trecut AC. Eu stiu ca Logan Essential care a fost comercializat in trecut in Romania avea si proiectoare si AC.

    Leave a comment:


  • Karabet
    replied
    Sau au fost multe anulări de comenzi ?

    Leave a comment:


  • speleus
    replied
    Pe online este abundenta de Sandero Stepway și Duster (aproape 600 unități) cu livrare mai mult de jumatate până în noiembrie, atât cu benzina, cât și cu GPL și motorină. Asta înseamnă maxim 2 luni până la livrare. Probabil au rezolvat problemele de aprovizionare. Sa fie cu noroc pentru cei care sunt în așteptare cu comenzi la dealeri.

    Leave a comment:


  • madi
    replied
    Probabil ar trebui sa deschidem un topic cu experiente la volan Logan , Sandero , Sandero Stepway.

    Leave a comment:


  • Gil26
    replied
    Bine, am inteles "recomandarea" , dar nu stiu ce legatura are "experienta" asta multa a ta la volan cu " Logan III - Comanda și Termen de Livrare" ...

    Leave a comment:


  • Driver23
    replied
    Iar pe București giurgiu în drum spre Bulgaria prin curbele alea an intrat cu 120 km/h e ceva de îți îngheață sângele în vene nu recomand decât cu 90 de km și cu multă experiență la volan

    Leave a comment:


  • Octavian
    replied
    ...cam periculos oricum sa treci pe langa tir cu 170...chiar si pe autostrada. Cred ca amplifici de undeva senzatia de dezechilibru/decolare, poate batea vantul dintr-o parte si atunci e senzatie nasoala cand treci de tir (gol de aer in dreptu lui si presiune mare dupa ce ai trecut ) .
    La 140-150 pe autostrada cu vreme buna Loganu nou nu mi-a dat niciun fel de emotii trecand pe langa tiruri

    Leave a comment:


  • Driver23
    replied
    Dupa 1200 km am dus-o destul de ușor la 170 km /h
    problema e la greutate
    Daca treci pe langa vreun tir aproape decolezi

    Leave a comment:


  • DFA
    replied
    Corect este "N⋅m" sau "N m".

    Nici NM, nici N/M, nici N.m, nici Nm nu este corect!

    Leave a comment:


  • abc
    replied
    Cuplul este NM, nu N/M.

    Leave a comment:


  • Driver23
    replied
    Probabil așa se explică întârzierea de 7 luni până când am primit mașina ,

    Leave a comment:


  • Driver23
    replied
    Am observat pe Logan fara sa vreau in timp ce îi puneam lichid de parbriz un conector fabricație Malaezia
    Am inceput să mă uit mai atent și mi-am dat că mașina e plina de tot felul de conectoare ,cipuri și alte chestii electronice din Malaezia , Singapore asia in general

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google